Krótki film ślubny – wszystko, co powinniście o nim wiedzieć

Świeże podejście do filmu ślubnego

Marzy Wam się pamiątka z wesela, którą będziecie pamiętać latami? A może czujecie, że długie, nasycone nudnymi momentami filmy ślubne to nie Wasz klimat? Z drugiej strony sama obecność fotografa to za mało, żeby oddać klimat Waszej ceremonii? 

Krótki film ślubny, to kompromis pomiędzy klasycznym reportażem ślubnym w formie zdjęć, a tradycyjnym, pełnometrażowym filmem ślubnym. Sposób układania historii, pomieszana chronologia, dynamika, oraz klimatyczna muzyka dopełniają się wzajemnie, tworząc obraz, który rozbudza emocje oraz przywołuje wspomnienia. Rezygnacja z powielanych schematów, pozwala wyciągnąć maksimum wspomnień z Waszego ślubu i wesela, dzięki czemu film jest nasycony prawdziwymi emocjami już od pierwszych sekund. 

Krótki film ślubny - z czym to się je?

Krótki film ślubny to materiał trwający 20-30 minut, maksymalnie wyciśnięte emocje i momenty w Waszym reportażu wideo.  W przeciwieństwie do tradycyjnych filmów ślubnych, nie relacjonuje szczegółowo wszystkich wydarzeń związanych z przygotowaniami, ślubem czy weselem. Nie zobaczycie tutaj oklepanych i wyreżyserowanych ujęć, czy też wielogodzinnej relacji z zabawy lub samej ceremonii zaślubin. Taki krótki film to super okazja, aby obejrzeć swoją historię czyimiś oczyma, i to niekoniecznie chronologicznie.

Wspomnienia do których będziecie powracać!


Krótki film ślubny świetnie sprawdzi się u par, które planują powracać wspomnieniami do ślubu częściej niż tylko wtedy, kiedy odbierają film od swojego filmowca. Taki materiał z pewnością obejrzy większe grono Waszych gości weselnych, ponieważ nie trzeba rezerwować długich godzin na jego oglądanie, czy też przewijanie żmudnych i mało dynamicznych scen. Krótki film ślubny ma w sobie coś takiego, że pokazuje cała esencję Waszej uroczystości, bez zbędnych przeszkadzajek czy czasozapychaczy . Można do niego łatwo i  szybko powrócić, nawet w czasie urlopu nad lazurowym oceanem, w schronisku górskim podczas pieszej wyprawy, lub po prostu przy codziennym śniadaniu, obiedzie czy kolacji. Jest on zawsze pod ręką w Waszym smartfonie.

3xNIE - Niekonwencjonalny, nieschematyczny, niestereotypowy


Krótki film ślubny ogromnie różni się od tradycyjnych filmów ślubnych pod względem montażu, układania historii, sposoby realizacji. Więc jeżeli?

– NIE znosicie nudy?
– NIE lubicie powielanych pomysłów?
– NIE widzicie się w weselnych stereotypach?

Świetnie się składa, jesteście w dobrym miejscu!

Wbrew pozorom produkcja krótkiego filmu ślubnego, wymaga o wiele więcej wysiłku, zaangażowania oraz uwolnienia nieocenionych pokładów kreatywności, podczas gdy tradycyjne, sztampowe, pełnometrażowe filmy ślubne przygotowywane są według powielanych schematów. Największą zaletą krótkich filmów jest to, że ich klimat jest dopasowywany indywidualnie do młodej Pary, emocji, historii czy atmosfery panującej na weselu.

Kontakt.

POROZMAWIAJMY.

737 529 253

Pracuję na terenie całego kraju.